<<  Kurumsal Kimlik  >>

 

GOLDPAK TEMİZLİK ; İş ve yaşam alanlarınızın hijyenik temizliği alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğiyle doğru orantılıdır. Doğru yapılmayan temizlik kirliliğin daha geniş alanlara yayılmasına sebep olur. Bu da sağlığımızı tehlikeye atmak demektir.

Biz;
- Kalite Anlayışımızı Hizmet Sektörüne Yerleştirmeyi,
- Kaliteli Hizmetimizle Sürekli Gelişmeyi, Uzman Personelimiz ile Müşteri Memnuniyeti Sağlamayı,
- Yasa ve Mevzuatlara Uymayı Benimsedik ve Amaç Edindik.

Konya'da müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmekteyiz. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren firmamız, alanında "en iyi olmak" ve "en iyi kalmak" amacıyla faaliyetini sürdürmektedir.

Hizmetlerimiz kısaca;

Temizlik sektöründe hizmetlerimizi kısaca Hizmet verdiğimiz sektörde Evlerin periyodik temizliği, İşyeri periyodik temizliği, Yerinde halıfleks yıkama, Yerinde Koltuk yıkama, İnşaat sonrası temizlik, Villa temizliği, Anaokulu temizliği, Okul ve dershane temizliği, Fabrika temizliği, Otel temizliği, Butik otel temizliği, Pansiyon temizliği, Dış cephe temizliği, Zemin yıkama ve cila bakımı, Hastane ve klinik temizliği, Cam silimi, Duvar silimi, Su deposu temizliği, Laboratuar temizliği, Havuz temizliği, Banka temizliği, Fuar ve stand temizliği, Restaurant ve mutfak temizliği, Çiftlik temizlikleri, yeni tamamlanan inşaatlarda korniş takılması ve akabinde kaba ve ince bina temizliği ile her türlü temizlik hizmetinden oluşmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.