Goldpak Temizlik

Goldpak Temizlik, Konya temizlik firmaları arasında kalitesini göstermek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyabilmek amacıyla yeni sitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Ev ve villa temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, otel ve yurt ile pansiyon temizliği hizmetlerinin yanı sıra daha birçok temizlik sorununa çözüm sunmaktadır.

Konya temizlik firması olan Goldpak Temizlik, sunduğu hizmetleri ile memnuniyetini kazandığı referansları ile deneyimli personeli sayesinde kalitesini yayma amacıyla çalışmaktadır.

Goldpak Temizlik olarak biz, sadece ev temizli ile değil daha birçok yapının temizliği ile de ilgilenmekteyiz. Evinize, iş yerinize ve atölyenize gösterdiğiniz değeri göstererek yaptığımız temizlikte hijyen ile birlikte yaşam alanlarınıza zarar vermemek öncelikli hedefimizdir. İşyerlerinde yaptığımız temizliklerde malzemelerin ve ürünlerin zarar görmemesi için ek önlemler almaktayız. Gereken önemi göstermenin yanı sıra hijyeni korumak için de çalışmaktayız. Çünkü temizlik yapmak yeterli değildir. Temizlik sonrası hijyeni korumak da çok önemlidir.

Sizlere sunduğumuz hizmeti daha kaliteli hale getirebilmek için personelimizi özenle seçiyoruz. İşyeri temizliği gibi farklı ürünlerin bulunduğu önemli konularda ürünlere zarar vermemeye özen gösteriyoruz. Personelimize, ürünlerin temizliğinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini yetkili kişiler ile birlikte anlatıyoruz. Ek olarak yaşam alanlarınıza özel temizlik ürünleri seçiyoruz. Çünkü yanlış madde kullanımında oluşacak en ufak zararın bizim için eksi not olacağının farkındayız.

Her ne kadar Konya temizlik firması olsak da Goldpak Temizlik olarak tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Kendimizi tanıtırken Konya temizlik firması olarak değil, Türkiye’nin temizlik firması olarak tanıtıyoruz. Çünkü hizmetimizi sadece Konya’ya değil tüm Türkiye’ye tanıtmak istiyoruz.

Paylaş Paylaş