Ev - Villa Konya Temizlik

Goldpak Temizlik Konya temizlik konusunda müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Ev temizliği her ne kadar basit bir iş olarak düşünülse de ayrıntılarını doğru şekilde bilmek gerekir. Peki Goldpak Konya ev temizlik firması olarak biz evlerinizi nasıl temizliyoruz inceleyelim.

Öncelikle müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda belirlenen gün ve saatte personelimiz, temizlik yapacağı evde hazırlıklara başlar. Müşteri ile anlaşılan odalar veya evi tamamen temizleme durumuna göre net plan ortaya çıkarıldıktan sonra ev temizliği için en uygun temizlik malzemeleri hazırlanır. Fiber bez ve ağır kimyasal içermeyen temizlik malzemeleri ile temizlik işlemine geçilir. Duvarlar, zemin ve tavan gibi hızlı bir şekilde koku ve kir tutabilecek yüzeyler temizlenmeye başlanır. Duvarın boya tabakasının zarar görmemesi için temizlik itina ile yapılır.

Diğer taraftan mutfakta bulaşık varsa gerekli temizliği sağlanır. Mutfakta yemek kokusunun kolayca sindiği yerler olan dolaplar özel malzemeler ile ahşabın kabarması önlenerek temizlenir. Dolapların dış yüzeyi en iyi şekilde temizlendikten sonra gerekli bakımı yapılır. Bu bakım sadece yüzey temizliğidir.

Mutfağın dışında odaların ve salonun temizliğinde halıların mümkün olduğunca temiz olması çok önemlidir. Yemek kırıntıları, saç, kir ve ölü deri gibi birçok madde halıların arasında biriktiği için halılar bu konuda ciddi sorunlara sebep olabilir. Halılar, özel fırça ve deterjanla fırçalanır ve sabunlanır. Ardından özel cihazlar ile gerekli temizleme ve arıtma işlemi gerçekleştirilir.

Yatak odası ve çocuk odası gibi özel odalarda müşterinin rızasına göre işlem yapılır. Bu odalarda yerler silinir, yatak ve koltukların yanı sıra eşyalar toplanır. Kirişler ve bağlantı yerleri gibi ince noktalar özel fırçalar ile temizlenir. Eşyaların düzenini bozmamak şartı ile eşyalar düzeltilir.

Bunun yanı sıra balon gibi çabuk kirlenebilen ve mikrop miktarının fazla olduğu yerlerde özel temizlik yapılır.  Özel deterjanlar ile fayans ve yüzey temizleme işlemi gerçekleştirilir. Aynalarda, kuruyan su damlalarından dolayı oluşan lekeler temizlenirken aynanın çizilmemesine özen gösterilir.

Banyo tezgâhı ve lavabo gibi noktalar da leke bırakılmayacak şekilde temizlendikten sonra musluklar kireçten ötürü oluşan lekelerden arındırılır. Duşakabin, küvet içi gibi noktalarda en iyi şekilde temizlik sağlanır.

Genel olarak, Konya temizlik firması Goldpak temizlik, evinizde en ince detayları düşünerek baştan sonra tertemiz yapar. Hiçbir şekilde özel mülkiyetinize zarar vermez. Goldpak Temizlik’i Konya temizlik firması olarak en iyi seçeneklerden birisi yapan da işte bu özveridir.