İnşaat Sonrası Kaba-İnce Temizlik Konya Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, genellikle uzun süren bir iştir. Hafriyat atıkları ve diğer atıkların toplanması ve duvarlar ile zemindeki kirin temizlenmesi yeterli değildir. Boya sonrası oluşan camda, duvarda ve zeminde oluşan lekelerin yüzeye zarar verilmeden temizlenmesi gerekir. Konya temizlik firması olarak bu konuda yüksek kaliteyi sunmaktayız.

Konya temizlik firması olarak Goldpak Temizlik inşaat sonrası kaba ve ince temizlik hizmeti verirken zarar vermemeyi birincil amacı olarak belirlemiştir. Bu kısımda iç kısımda kullanılan boyanın malzemesinden zemin döşemelerine kadar tüm detaylar önemlidir. Yeni evlerde bu durumlarda büyük bir ciddiyet ve dikkat gereklidir.

İç kısımda yapılan kaba temizlikte öncelikle kalan hafriyat atıkları toplanır. İşlevi olmayan malzeme atıkları bir kenarda toplanır. Bunun dışında naylon, plastik ve cam atıklar ayrı ayrı toplanarak geri dönüşüme kazandırılması için paketlenir. Bu kısımdan sonra delme ve diğer işlemler sonrası oluşan toz ve partiküllerin arındırılması işlemine geçilir. Duvarlarda ve camlarda bulunan tozlar temizlendikten sonra boya sonrası oluşan lekelerin temizlenmesine başlanır. Camın ve zeminin yüzeyine zarar vermeye ekipmanlar kullanılarak temizleme işlemi yapılır.

Temizleme işleminin ardından son olarak zeminin temizlenmesine başlanır. Toz ve lekelerin temizlenme işleminde fayans ve parkelerin yüzeyine zarar verilmemeye özen gösterilir. Lavabo ve banyoda bulunan temizleme işleminde fayans aralarında bulunan malzemelerin aşınmamasına dikkat edilir. Çünkü aşınma durumu ilerde suyun akması veya aşındırıcı malzemenin borulara zarar vermesinden dolayı suyun sızmasına sebep olabilir.

Son temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra kontrol işlemleri yapılır. İnşaattan sorumlu personel ile temizlikte sorun oluşmadığına dair onay alındıktan sonra son kontroller yapılarak işlem tamamlanır.

Konya temizlik konusunda en iyi şekilde hizmet veren Goldpak Temizlik hem kaliteli hem de hızlı hizmet vermenin kazandırdığı müşteri memnuniyeti ile yolculuğuna devam etmektedir.