Otel, Yurt, Pansiyon Konya Temizlik

Goldpak temizlik, işyeri ve ev temizliğinin yanı sıra otel, yurt ve pansiyon temizliği de sunmaktadır. Otel ve yurt temizliklerinde personelimiz belirlenen periyotlarla çalışmaktadır. Otel ve yurt gibi yerlerin temizliğinde bazı noktalar diğerlerine göre farklılık göstermektedir.

Otel temizliği yapılırken, otel tarafından belirlenen konaklama bitiş saatleri baz alınır. Bu sayede müşteriler konaklama sürelerinde rahatsız edilmez. Kat ve oda temizliğinden görevli personellerimiz, temizlenecek odada önce yatak ve koltuk gibi yerleri topladıktan sonra banyo ve lavaboyu temizler. Temizliğin ardından çöpler toplanır ve kullanılan malzemeler yenileri ile değiştirilir. Bu işlemin ardından odanın temizlik işlemi yapılarak oda müşteri için hazır hale getirilir. Rahatsız edilmek istemeyen müşterilerin temizlik işlemi ise müşterinin odayı uygu olarak belirttiği süre içinde yapılır. Müşterinin kişisel eşyalarına kesinlikle müdahale edilmez. Kişisel eşyaların yerleri değiştirilmez.

Otel temizliği ile yurt temizliği işlemi birbirine benzemektedir. Yurt temizliğinde öğrencilerin okulda bulundukları süre hesaba katılarak temizlik yapılır. Müsait olan odalarda ve katta temizlik yapan personel öğrencinin kişisel eşyalarına müdahalede bulunmaz. Öğrencilerin sınav zamanlarında temizlik işine yüksek özen gösteren Goldpak Temizlik, öğrencilerin ders ortamını bozmamak için yüksek çaba gösterir.

Otel ve yurt temizliğinde kullanılan temizlik malzemesi, tüm müşteriler baz alınarak seçilmektedir. Müşterilerin, kimyasallar veya temizlik malzemelerin kokusuna, içerdiği kimyasala alerjisi olabileceği düşünülerek özel temizlik malzemeleri seçilir. Bunun yanı sıra temizlik yapıldıktan sonra klima ve diğer cihazlarda teknik sorun olup olmadığı kontrol edilir. Teknik arızaların tespiti durumunda yetkili personele bilgi verilir. Ortak kullanım alanları ve yemekhane gibi yüksek özen isteyen bölgelerin temizliği titizlikle yapılmaktadır. Müşterilerin ve personelin yoğunlukla temas edecekleri bölgede hijyen sağlanırken temizlik maddesine dair kimyasal kalıntının kalmamasına özen gösterilir.

Ek olarak, otel yönetiminin talebine göre yabancı dile bilgisi personel temini de yapılmaktadır. Müşterilerin karşılaşabilecekleri sorunlar göz önünde bulundurularak otellerin talebine göre belirlenen dillere dair bilgisi olan personeller görevlendirilir.

Konya temizlik firması olarak Goldpak Temizlik, tüm bu işlemleri deneyimli personeli ile sunmaktadır. Fizibilite ve temizlik aşamalarını en iyi şekilde yerin getiren Konya temizlik firması Goldpak Temizlik, sunduğu %100 hijyen garantisi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.